In atenția participanților la Şcoala de Vară Internaţională 12-15 septembrie 2016

Incepand de luni, 3 octombrie 2016, participantii de la Şcoala de Vară Internaţională „Comunicarea alternativă şi augmentativă în contextul dizabilităţii multiple”, organizată de către Departamentul de Psihopedagogie Speciala în perioada 12-15 septembrie 2016, își pot ridica, personal, certificatele de participare de la sediul Facultății de Psihologie și Științe ale Educației, Str. Sindicatelor nr. 7, sala 28-29 demisol.