Dragi studenți,

Suntem entuziasmați să dăm startul unui nou capitol din călătoria voastră academică și să vă invităm la deschiderea oficială a anului universitar 2024-2025!

Fie că sunteți la început de drum sau continuați să descoperiți noi orizonturi de cunoaștere, avem plăcerea să vă întâmpinăm cu energie, inspirație și multe oportunități.

Evenimentele de deschidere:

• Pentru studenții de la învățământ cu frecvență: ne vedem pe 30 septembrie, la ora 12:30, în Amf. Al. Roșca (S13), Str. Sindicatelor nr. 7 et. 1
  • Pentru cei de la învățământ la distanță: întâlnirea va fi pe 12 octombrie, la ora 9:00, în Amf. Al. Roșca (S13), Str. Sindicatelor nr. 7 et. 1
  • Studenții de la masterat: ne revedem pe 4 octombrie, de la ora 16:00, în Amf. Al. Roșca (S13), Str. Sindicatelor nr. 7 et. 1

Nu uitați să veniți cu entuziasm și curiozitate, pentru că suntem aici să vă sprijinim în fiecare pas!

Ne vedem curând!