INVITAȚIE

Asociatia specialiştilor în terapia tulburărilor de limbaj din România (ASTTLR) vă invită la Conferința Națională inititală "Tulburările de vorbire și tulburările de voce. Prevenție, Diagnostic și Intervenție" care va avea loc în data de 27 aprilie 2018, începând cu ora 10, sala Ion Mușlea, Biblioteca Centrală Universitară ”Lucian Blaga”, Str. Clinicilor nr.2, Cluj-Napoca.

Conferința este prilejuită de Ziua Vocii, sărbătorită anual în data de 16 Aprilie. Participarea la acest eveniment necesită înscrierea online.

Evenimentul este organizat în parteneriat cu Departamentul de Psihopedagogie Specială din cadrul Facultății de Psihologie și Științe ale Educației, Universitatea Babeș-Bolyai Cluj-Napoca și Societatea Română de Foniatrie.

Vă așteptăm cu drag,

Conf. univ. dr. Carolina BODEA-HAȚEGAN

afis ziua internationala a vocii