Conferința Națională: Procesarea fonologică-element central al achiziției limbajului oral și scris

I N V I T A Ţ I E

Departamentul de Psihopedagogie Specială din cadrul Facultăţii de Psihologie şi Ştiinţe ale Educaţiei, Universitatea „Babeş-Bolyai” Cluj Napoca în parteneriat cu Universitatea Paris 7, Denis Diderot, în cadrul Proiectului de mobilitate pentru cercetători cu experienţă din diaspora- PN-III-P1-1.1-MCD-2016-0044, vă invită Luni 7 Noiembrie 2016, să participaţi la Conferința Națională cu tema:

Procesarea fonologică-element central al achiziției limbajului oral și scris

Evenimentul se va desfăşura începând cu ora 09.00 în Amf. Al. Roșca, Clădirea PEDAGOGICA, Str. Sindicatelor nr. 7.

Pentru a participa la lucrările conferinței vă rugăm să completați formularul online: https://goo.gl/NJaULH

Cu considerație,

Conf. univ. dr. Carolina Bodea Hațegan
 Coordonator al Proiectul de mobilitate pentru cercetători cu experienţă din Diaspora