Workshop ”Vocea și tulburările de voce - modalități de evaluare obiectivă și subiectivă”

INVITAȚIE

Departamentul de Psihopedagogie Specială din cadrul Facultății de Psihologie și Științe ale Educației, Universitatea Babeș-Bolyai din Cluj-Napoca și Asociația Specialiștilor în Terapia Tulburărilor de Limbaj (ASTTLR), vă invită să participați la

Workshop-ul ”Vocea și tulburările de voce - modalități de evaluare obiectivă și subiectivă”

Evenimentul se va desfășura în data de 28 aprilie 2017, cu începere de la ora 13 la Biblioteca Central Universitară ”Lucian Blaga”, Sala Ioan Mușlea.

Pentru a putea participa trebuie completaâi formularul online, disponibil aici.

Prioritate la înscriere au membrii ASTTLR, iar non-membrii ASTTLR în limita locurilor disponibile.

Mai multe informații despre eveniment: www.facebook.com/Asttlrwww.asttlr.ro sau la e-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. !

Vă așteptăm cu drag!

Prof. univ. dr. Adrian Roșan