ANUNŢ
Privind prelungirea termenului de înscriere la concursul cu premii din cadrul proiectului POCU 130584
SMART Student for Future! Program complex de practică pentru studenții de la Facultatea de Istorie și Filosofie, Litere, Psihologie și Științele Educației, în vederea inserției pe piața muncii

Dragi studenţi,
Termenul de înscriere în proiectul POCU SMART Student for Future! se prelungeşte până la data de 22 septembrie 2021, ora 23.59, iar adresa de înscriere în concurs este Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..
Vă încurajăm pe toți să participați, pentru a beneficia din plin de oportunitățile oferite de acest proiect.

Cele 99 de premii a câte 600 de lei sunt repartizate facultăților partenere în proiect în funcție de numărul studenților înscriși în grupul țintă, după cum urmează:

• Facultatea de Istorie și Filosofie – 34 premii
  • Facultatea de Litere – 27 premii