Vă anunțăm că puteți participa la selecția în vederea participării în clusterele SMART prevăzute în cadrul proiectului. Găsiți condițiile de participare, perioada de înscriere și modalitatea de selecția în Regulamentul de acces la CLUSTERELE SMART disponibil aici / Anexa 1 - Calendar / Anexa 2 - Cerere inscriere cluster (PDF) (DOC)

Vă anunțăm că puteți participa la competiția pentru obținerea unui premiu în sumă de 600 lei.  Puteți găsi condițiile de participare, perioada de înscriere și modalitatea de selecția în Regulamentul de organizare a concursului cu premii disponibil aici / Anexa 1 - nota fundamentare premii / Anexa 2 - Fisa de documentare / Anexa 3 - Calendar / Anexa 4 - Cerere inscriere concurs (PDF) (DOC)

Vă anunțăm că, în perioada următoare, se va desfășura  activitatea de verificare a eligibilității studenților, în vederea acordării unui kit al studentului. Acesta conține ghiozdan, caiet mecanic, pix, textmarker, stick 64 GB, e-reader-kindle, căști, tricou, hanorac.

Criteriile de eligibilitate sunt prevăzute în Procedura de acordarea a kit-ului disponibil aici.